Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd
Ana sayfa

Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Fabrika turu

Çin Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Tianshen Group, Çin'in Şangay ve Zhejiang eyaletinde bulunan üç üretim üssüne sahiptir.

  Zhejiang Tianshen Copper Co, Ltd , 1998 yılında kurulan ve 660000 m 2 alana sahip olan ve 50000 m 2 modern tesisin bulunduğu Tiantai Endüstri Parkı'nda yer almaktadır. Güç frekansı indüksiyon ocağı, orta frekans ocağı, yatay sürekli döküm, yarı-sürekli döküm, ekstrüzyon vb. Üretim işlemlerini uygulayarak kaliteli pirinç (bronz) külçeler, çevre dostu kurşunsuz pirinç (bronz) külçeler üretiyoruz. sağlık gereçlerinde kullanılan pirinç (bronz) çubuklar vb. Yıllık üretim kapasitesi 30.000 tona ulaşıyor. Yılların gelişmesiyle birlikte, şirket uluslararası ve evsel sağlık gereçleri, vanalar, su sayaçları ve diğer endüstri tanınmış markaları için stratejik işbirliği tedarikçileri haline geldi.

  Zhejiang Zhonghan Alaşım Malzemeleri Co, Ltd 2002 yılında kurulmuş, vana, su sayacı, rulman, elektrik endüstrisi için çeşitli pirinç ve bronz döküm üretiminde uzmanlaşmıştır. İtalya IMR Yerçekimi dökümü, Japonya otomatik kum dökümü, sıcak dövme gibi gelişmiş tam işlemlerle donatılan şirket, yıllık 5000 ton üretim vanası, su sayacı, sıhhi tesisat sektöründe çeşitli pirinç ve bronz ürünler tedarik edebiliyor. Ürün kalitesini ve süreç verimliliğini arttırmak için şirket, CNC, torna, Japonya, Tayvan ve Kore'den yapılan transferlere yönelik hassas ekipmanlara yatırım yapmaya devam ediyor. Zhonghan, tüm dünyada vana ve su sayaçları için birçok ünlü markalı şirket için önemli bir stratejik OEM ortağı oldu.

  Shanghai Tianshen Bakır Group Co, Ltd 8000 m2 atölye ve depo ile Songjiang bölgesinde yer almaktadır; Oto, Askeri, Elektronik, Elektrik, İnşaat sektörlerinde, farklı genişlik ve kalınlıktaki çeşitli Bakır / Pirinç / Kalay fosforlu bronz şeritleri işlemek için 4 değerli bölme makinesi (1600 mm / 600 mm / 450 mm / 305 mm) ile donatılmıştır,

 • OEM / ODM
  Tianshen grubu iyi OEM ve ODM ürünlerin tam hizmet sunmak için modern cihazlar ve profesyonel personel ile donatılmıştır. Yerçekimi dökümünden, kum dökümünden sıcak dövmeye kadar birçok üretim yönteminin benimsenmesiyle, Tianshen ürünler için çeşitli ihtiyaçları ve gereksinimleri karşılayabilir. Ayrıca, hammaddeden bitmiş parçalara kadar kapsamlı üretim sürecinde, Tianshenis tüm proses kontrolüne ve sürekli iyileştirmelere adamıştır.

 • Ar-Ge
  Tianshen Group, Ar-Ge yeteneklerini geliştirmek için bir teknoloji mühendisliği ekibi kurdu. Yeteneklerine ve piyasa kaynaklarının avantajına dayanarak, şirket “sağlık gereçleri için çevre dostu kurşunsuz bakır külçe Sınıf A” ve “yerçekimi döküm ve döküm işlemi için bakır külçe” geliştirme konusunda ulusal patentler aldı. Yeni külçeler su arıtmaya odaklanan su endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Ayrıca, mühendis ekibi, müşterilerin gereksinimlerine göre çeşitli vana ve su sayaçları için tamamlanmış parçalar tasarlamak ve geliştirmek için profesyoneldir.

İletişim bilgileri
Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd

Tel: 86-21-63522470-110

Faks: 86-21-63521617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)